Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z osad > Bukovec

Bukovec

Osada Bukovec – uvolněná zástavba venkovských usedlostí je soustředěna při silnici I/3. Nedaleký strážní domek koněspřežky č. p. 16 je součástí národní kulturní památky.

Osada BukovecOsada Bukovec

 

ZPRÁVY O DĚNÍ V OSADĚ

Tříkrálová sbírka 2019 na Bukovci

Také letos na Bukovci koledovali tři malí králové, kteří i přes nepříznivé počasí obcházeli místní domy a koledovali pro potřebné lidi v Jihočeském kraji. Výtěžek sbírky byl věnován potřebným seniorům a matkám v tísni. Rozálie Švarcová, Anežka a Adam Zachariášovi vykoledovali 3.954 Kč. Všem dárcům patří srdečné díky. Marie Zachariášová, vedoucí skupinky koledníků

Tříkrálová sbírka 2019 na Bukovci

 

Tříkrálová sbírka 2017

Na Bukovci vedla skupinku koledníků paní Marie Zachariášová a koledníci Anežka a Adam Zachariášovi a Rozálie a Matěj Švarcovi získali od dárců 3.890 Kč. Všem dárcům děkujeme za jejich štědrost a vlídné přijetí malých koledníků.

Tříkrálová sbírka 2017 Tříkrálová sbírka 2017

Tříkrálová sbírka 2017 Tříkrálová sbírka 2017

Tříkrálová sbírka 2016

Začátkem ledna 2016 se konala již podruhé Tříkrálová sbírka v osadě Bukovec. Vedení skupinky se opět ujala paní Marie Zachariášová. Malí koledníci byli velmi úspěšní - podařilo se jim vykoledovat 3 953 Kč! A kdo mezi malé krále letos patřil? Anežka a Adam Zachariášovi, Rozálie a Matěj Švarcovi. Vybraná částka bude rozdělena na konkrétní projekty pomoci v Jihočeském kraji. (Detailněji jste se mohli informovat v prosincovém čísle Zpravodaje.)

Za Vaši štědrost Vám, Bukovští, srdečně děkujeme!

Poděkování patří i dětem, které se s velkým nadšením do koledování zapojily, i vedoucí skupinky, která si vzala malé koledníky na starost.

Tříkrálová sbírka 2016

Tříkrálová sbírka 2016

 

Tříkrálová sbírka na Bukovci

Letos poprvé, v neděli 4. ledna 2015, se také na  Bukovci koledovalo v Tříkrálové sbírce. Místní děti - Anežka a Adam Zachariášovi, Rozárka a Matěj Švarcovi - chodili od domu k domu za nepříznivého počasí a koledovali. V domácnostech byli velmi vlídně přijímáni.  O výši koledy budete informováni v únorovém čísle kamennoújezdského Zpravodaje. Děkujeme Vám za Vaši štědrost.

Marie Zachariášová, vedoucí skupinky koledníků

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kamenny-ujezd.cz

Registrujte se zde

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

Návštěvnost stránek

570586