Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality


Automatický externí defibrilátor (AED) v naší obci

V naší obci byl nainstalován Automatický externí defibrilátor (AED), který je určen k laické resuscitaci. Umístěn je na Náměstí, č. p. 207, mezi Trafikou a Dárkovým zbožím. Přístupný je 24 hodin denně. Prostor je monitorován a přístroj je chráněn před odcizením.

defib 1.jpgdefib 2.jpgdefib 3.jpgUsnesení Rady obce k nahlédnutí na podatelně OÚ

Usnesení Rady obce Kamenný Újezd jsou k dispozici k nahlédnutí na podatelně OÚ.

Poslední aktualizace listin k nahlédnutí - USNESENÍ č. 43 z 19. 2. 2024.

(Nahlížet do usnesení rady a pořizovat si z něj výpisy mají právo občané obce starší 18 let s trvalým pobytem na území obce, fyzické osoby - vlastníci nemovitostí na území obce a cizí státní příslušníci, kteří mají trvalý pobyt na území obce dle mezinárodní smlouvy, kterou je Česká republika vázána. Jiné osoby, fyzické či právnické, mají možnost získat informace na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.)Výzva k zajištění plynulého provozu na OÚ.

V rámci zachování plynulého vyřizování požadavků jednotlivých klientů žádáme občany, kteří hodlají na OÚ vyřizovat záležitost vyžadující delší dobu (ověřování více jak 5 podpisů, zajištění sňatku apod.), aby si na to předem telefonicky domluvili termín a přesný čas. Zejména v období přijímání plateb za místní poplatky tím zásadním způsobem ušetříte čas jak sobě, tak ostatním občanům.

Děkujeme za pochopení.
Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kamenny-ujezd.cz

Registrujte se zde

1. 3. Bedřich

Zítra: Anežka

Návštěvnost stránek

554092