Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kultura, spolky > Akce v okolí

Akce v okolí


Benefit pro PUNKS FOR ROJAVA

Datum konání
Typ

Jonestöwn: hardcore/crust - Kladno Jagerbombers komando z Kladna po více jak 5 letech opět v Budějcích. Kapela měla několik let pauzu. Nyní v úplně první sestavě. Encore: d-beat/crust - Praha Našláplý d-beat/crust se ženských vokálem. Za sebou evropské turné. Po DIY demu jim, vyšlo na začátku letošního roku split LP s Adrestia. Poprvé v Budějcích. Capsaicin: crust-Praha Nasraný crust z Prahee. Nový projekt lidí z Fear of Extinction, Sanitär a Crustprince. Poprvé v Budějcích. Vítězek z koncertu poputuje na Punks for Rojava.

Více

"Tos posrals" TOUR

Datum konání
Typ

Mucha je brněnská punková informace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky a společenské odchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života.

Více

Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup

Datum konání
Typ

Tak tohle bude opravdu výjimečné! Tři výrazné osobnosti československé hudební scény se spojily a chystají společné turné. Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup fanouškům zahrají a zazpívají "šansony a jiné písně". Program podzimního turné s tímto názvem se sice teprve tvoří, ale už nyní je jasné, že významnou část repertoáru budou tvořit písně z alba "V penzionu svět". Nenechte si proto ujít tuto hudební lahůdku. Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup se sice znají již desetiletí, ale na společné turné vyrazí úplně poprvé. Kromě známých šansonů v programu zazní i méně hrané písně z repertoáru Richarda Müllera a Michaela Kocába, chybět ale samozřejmě nebudou ani ověřené hity ve výjimečném aranžmá doprovodné hudební skupiny.

Více

Vánoční unplugged show

Datum konání
Typ

akustická pohoda

Více

Datum konání
Typ

Více

PRAGO UNION

Datum konání
Typ

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jako dvorní dj PU vystoupí budějcký papa Ramel.

Více

Datum konání
Typ

Více