Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Občan a úřad > Aktuality

Aktuality


Nepalte odpad!

Pálení odpadu _letak_velký.pdf

Pálení odpadu způsobuje rakovinu.pdfLinka pomoci obětem kriminality a domácího násilí

Linka Bílý kruh.pdfMístní komunikace Plavnice - Plav

 

               Počátkem měsíce října byla dokončena akce „Místní komunikace č.p. 2910/1 v k. ú. Kamenný Újezd, CZ.1.14/1.5.00/35.03305“ (oprava a rozšíření silnice z Plavnice do Plava).

               Stavbu prováděla firma Strabag, která uspěla ve výběrovém řízení s cenou 6,749.807,91 Kč.Část celkové ceny tohoto projektu ve výši 95% bude hrazena           z evropského regionálního fondu pro regionální rozvoj ROP NUTS II Jihozápad.

               Uvedená akce přispěla k lepší průjezdnosti a ke zvýšení bezpečnosti jízdy     po této místní komunikaci.

               Apelujeme na řidiče, aby se nenechali zlákat kvalitním povrchem k vysoké rychlosti a touto silnicí projížděli přiměřenou rychlostí a dbali zvýšené opatrnosti.

 

 

 

 

 Pamětní list ku příležitosti vzpomínkové jízdy po demarkační liniiWebová aplikace - kontrola vozidel v převodu

53_2015-150-CRV1_1_1_Webová_aplikace___kontrola_vozidel__v_převodu__1526592.pdfDej tip Správě a údržbě silnic Jihočeského kraje

Trápí Vás stav silnic ve správním území Vaší obce?                                    

Díky mobilní aplikaci Dej Tip Pro máte nyní možnost na území celého Jihočeského kraje rychle a jednoduše poslat "tip" Správě a údržbě silnic.

Aplikace je k dispozici zcela zdarma ke stažení na Google Play, a je tedy určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Pomocí aplikace pořídíte v terénu fotografii závady na komunikaci, zařadíte ji do jedné z kategorií a díky aplikaci ji odešlete přímo Správě a údržbě silnic Jihočeského kraje, která využívá služby Dej Tip Pro pro příjem a správu těchto hlášení.

Pokud nevlastníte chytrý mobilní telefon s OS Android, máte možnost využít webového formuláře přímo na stránkách SÚS, kde naleznete i seznam nahlášených závad. Zde můžete také sledovat aktuální stav Vašeho hlášení.